تعمیر آیفون تصویری در مشهد

کلینیک تخصصی تعمیر آیفون تصویری برق با ما

 شماره تماس جهت تعمیر و رفع عیب خرابی آیفون تصویری 05133686989

 تعمیرات به صورت کاملا تخصصی و با گارانتی انجام می شود .

اکیپی مجهز جهت نصب و تعمیر انواع آیفون صوتی و تصویری در سراسر شهر مشهد ادامه مطلب را حتما مطالعه کنید شاید سوال و یا مشکل شما در زمینه آیفون صوتی و تصویری بر طرف شود.

اگر ساکن یک آپارتمان یا مجتمع هستید و با یک تصمیم جمعی قصد دارید آیفون تصویری نصب کنید ، ایمنی ساختمان خود را بالا ببرید دوست دارید از مزایای آیفون تصویری استفاده کنید و میگویید سیم های ساختمانمان برای آیفون تصویری کافی و استاندارد نیست ادامه مطلب را مطالعه کنید.

اگر از صدا نویز دار آیفون خود خسته شده اید ادامه مطلب را مطالعه کنید.

اگر کیفیت آیفون شما پایین آمده است ادامه مطلب را مطالعه کنید.

اگر درب باز کن صوتی و تصویری شما در باز کردن درب مشکل دارد ادامه مطلب را مطالعه کنید.

اگر پنل آیفون شما و مانیتور شما خراب شده است و بدنبال گارانتی مجدد دستگاه خود هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

شاید شما و همسایگان شما از خراب شدن های دائم آیفون خود خسته شده باشید. با اینکه بارها آیفون خود را به یک تعمیر کار سپرده اید باز هم بعد از چند مدت آیفون شما دچار مشکل می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید.

دلایل خراب شدن آیفون ها چیست؟

به طور کلی قطعات الکترونیکی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند .به عنوان مثـال موبایل که در دسترس همگان قرار دارد ممکن است بعد از مدتی نیاز به تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشد.آیفون ها هم از آنجا که قطعات الکترونیکی سخت افزاری و نرم افزاری هستند ممکن است بعد از مدتی دچار مشکل شوند و با یک سرویس اساسی و مطمِئن می توانند تا چند سال دیگر نیاز شما را برآورده کنند.

در ادامه به مواردی اشاره می شود که قطعا در افزایش عمر آیفون اثر دارند .

1- نصب غیر استاندارد

سیم کشی و نصب آیفون تصویری مشهد

از موارد بسیار مهم در خراب شدن آیفون صوتی و تصویری نصب اشتباه آیفون می باشد.نصب اشتباه به تخصص و تجربه نصاب بر می گردد و شاید آیفون راه اندازی شود ولی قطعا با گذشت زمان نصب اشتباه خسارت را وارد خواهد کرد.یک مورد که مثال می شود زد پروف نکردن آیفون نسبت به آب باران است شاید با چند باران پنل شما از کار بیفتد.

- اتصال ضعیف سیم ها به سوکت مانیتور و پنل آیفون

سیم های ارتباطی از پنل تا مانیتور برای رسانایی بهتر باید لحیم کاری شوند و نیز باید از عایق حرارتی وارنیش استفاده کنیم برای عایق بندی.

حال در بعضی موارد نصب مشاهده می شود که سیم ها لحیم کاری نمی شوند که هیچ از چسب برق برای عایق کاری اتصال سوکت و سیم ارتباطی استفاده می شود که این باعث ایجاد سولفاته در دراز مدت می شود و اتصال سیم ها به سوکت را قطع می کند.برای اتصال سیم ها بهم بهتر است لحیم کاری شود و نیز سیم ها را می توان توسظ وارنیش حرارتی عایق کرد.

- استفاده کردن از سیم های ضعیف

این مورد رو از خودمان مثال می زنم اگر تغذیه ما به طور ناصحیح انجام شود و حالت نرمالی برای رسیدن تغذیه به ما رخ ندهد چه اتفاقی رخ خواهد داد؟!!!

- اتصال تغذیه دستگاه به یک برق نوسان دار:

اگر پاور دستگاه و مانیتور آیفون به یک سیم کشی نوسان دار مانند سیم کشی قدیمی که تلویزیون را روشن می کنیم لامپ ها خاموش روشن می شود می تواند باعث آسیب به آیفون شود.دلیل آن هم آسیب رسیدن به قطعات ورودی پاور می باشد.

 تعمیرات آیفون تصویری تابا سوزوکی کوماکس

- ضد آب نکردن پنل از آب باران و برف :

این مورد که بسیار واضح و شفافه اینکه آب با وسایل برقی ضد است. موردی را مشاهده کردم و بسیار متاثر شدم که پاور برق آیفون در معرض آب باران نصب شده و باران باعث آسیب دیدن پاور شد.آسیب ادامه پیدا کرده و برق مستقیم دو سر پنل آیفون تصویری قرار گرفته بود که این باعث آتش گرفتن پنل و به کلی آسیب دیدن کل سیستم حتی قفل در باز کن شد!!!

یک ضد آب کننده معرکه برای پنل جلو درب آیفون استفاده از چسب سیلیکون (آکواریوم ) است .برای آب بندی این چسب رو می تونید در زیر بارانگیر هم استفاده کنید .

barangir

- استفاده کردن از تغذیه اشتباه و ضعیف :

این مورد رو در بالا توضیح دادم یعنی اینکه دستگاه ترانس تغذیه دو آمپر میخواد ما به اون نیم آمپر بدهیم ظلم نیست والا !!! بعضی از نصابان که آیفون صوتی را به آیفون تصویری تغییر می دهند می گویند خب آیفون صوتی 12 ولت میخواد تصویری هم که 12 ولته پس چرا الکی بنده خدا منبع تغذیه جدید تهیه کنه اما خبر ندارند این کجا و آن کجا .

پنل آیفون تصویری چون دوربین هم داره نیاز به آمپر بیشتری داره معمولا دو آمپر و صوتی هم معمولا منبع تغذیه نیم آمپر داره.

اگر آیفون منزلتون تصویری است و بعد از باز کردن درب چند ثانیه تصویر مشکی می شود عامل می تواتند کم بودن آمپر منبع تغذیه باشد.

انتخاب نامناسب محل نصب چه مانیتور –پنل – قفل برقی و منبع تغذیه

پنل : انتخاب محل نصب پنل می تونه در مورد این که جلو خونه سکو قراره نصب بشه –باغچه باشه – آیفون روی پایه سنگی قراره نصب بشه-سه کنج باشه-ماشین صاحب خونه رو بگیره – زیر سقف باشه بارون نخوره – در معرض برف و بارون باشه - محیط تاریکه - بچه ها دستشون نرسه خخخ (دیدم که میگم)-و ...

انتخاب محل نصب پنل به طراحی نما - تجربه نصاب و نظر پیمانکار بستگی دارد.

قفل برقی : اگر قفل برقی در محل نامناسب روی درب نصب شود و زنجیر آن شل و یا صفت باشد در عملکرد آن اثر خواهد گذاشت.

نکته 1: قفل برقی زبانه ای کار را راحت تر کرده و ایمنی را نیز بالا برده اند استفاده از آنها مزایای بسیاری دارد.

نکته 2: قطع شدن سیم قفل برقی نصب شده بر روی درب و اتصال اون می تواند باعث سوختن فیوز ترانس تغذیه شود و اگر فیوز اتصال کوتاه باشد حتی می تواند به آیفون آسیب برساند.

نکته 3 : بد عمل کردن قفل برقی همیشه دلیل بر خراب بودن آن نمی باشد در بعضی موارد اشتباه در نظر گرفتن یک سری مسایل در نصب می تواند باعث مختل شدن عملکرد صحیح قفل برقی شود.

مانیتور :

مثال این مورد اینکه افتادن آیفون پشت درب یا قرار داشتن در سر راه و بر خورد با افراد و اشیا –انتخاب نامناسب ارتفاع نصب برای دیدن تصویر- قرار دادن در مکانی که نشود مانیور عریض (مانند 7 اینچ) را بر روی آن نصب کرد و ناچار از سایز کوچک استفاده شود.

ترانس تغذیه :

ترانس تغذیه باید حتی الامکان نزدیک پنل نصب شود تا افت ولتاژ کاهش یابد و درب باز کن و آیفون به درستی عمل کند.

ترانس نباید در معرض آب باران باشد می توان برای نصب از باکس های روکار کمک گرفت و یا ترانس را در محلی مانند تابلو برق کنتورهای ساختمان نصب کنیم.

در موارد بسیاری مشاهده شده که دور نصب شدن ترانس تغذیه و یا ضعیف وصل شدن ترانس تغذیه باعث بی کیفیت شدن تصویر ، دیر باز شدن درب و ... در نتیجه خرابی درب باز کن شده است.

یک مورد جالب در مورد نصب ترانس تغذیه :

به چند کار مراجعه داشتم که می گفتند آیفون ما یک با قطع یک بار وصل همه چیز آیفون هم درست عمل می کنه وقتی وصله.

اون روز که رفتم برای بازدید دست بر قضا همسایه مشتری من رفته بود مسافرت تا وارد محل شدم و دیدم که یکی از کنتور ها پایینه متوجه شدم که سیم ترانس از واحد اون بنده خدایی که رفته مسافرت گرفته شده بله مشکل پیدا شد هر وقت اون بنده خدایی که تغذیه آیفون به اون وصل شده بره مسافرت آیفونی بی آیفون پس نصب صحیح تغذیه آیفون بسیار اهمیت دارد .

 2- کیفیت پایین آیفون تهیه شده

این مورد معلوم است دیگر بعضی آیفون ها از قیمت و شکل طراحی شان معلوم است از و لوازم با کیفیت ساخته نشده اند لذا این مورد هم بسیار در عمر آیفون اثر دارد.

موردی که وجود دارد همه می گویند این آیفون تا فلان سال گارانتی دارد هیچ کس نمی گوید آیا برای انجام همین خدمات گارانتی آیا هزینه و نیاز به وقت گذاشتن و یا مشکل در نداشتن آیفون وجود دارد یا خیر پس سعی کنید در باز کنی تهیه کنید که امکان نیاز به گارنتی پایین باشد.

3- استفاده نادرست از مانیتور و پنل

استفاده نادرست مانند کشیدن سیم های دسته گوشی بیش از حد – فشار دادن بیش از حد شاستی های درب باز کن و تصویر – ضربه دیدن پنل و ال سی دی پنل ریختن رنگ و مایعات بر روی محفظه های ورود هوای تازه به داخل مانیتور و ....

گارانتی آیفون

 عموما آیفون ها از زمان خرید به مدت 1 الی 3 سال گارانتی تعمیر دارند و در بعضی یک سال گارانتی تعویض. گارانتی بعضی از آیفونها بر روی آیفون حک شده و بعضی از شرکتها فاکتور دستنویس فروشنده و مهر اون رو هم قبول دارند.

تمامی آیفون های زیر جهت گارانتی و نصب و تعمیر پذیرفته می شود.

ایفون تصویری تابا

ایفون تصویری الکتروپیک

ایفون تصویری سیماران

ایفون تصویری سوزوکی

ایفون تصویری کامکث

ایفون تصویری کوماکس

آیفون تصویری آلدو

نصب آیفون تصویری به جای صوتی (ویژه مجتمع ها)

پس از تماس ها و مشاوره های بسیاری که تا بحال داشتم برخی فکر می کنند اگر قصد تغییر سیستم صوتی آیفون با تصویری را داشته باشند حتما باید به کل سیم کشی عوض شود. زمانی بود که همه نصب آیفون را مستلزم تعداد رشته سیم بالا برای تصویری و سیم صد درصد فویل دار می دانستند ولی با امکاناتی که سویچر آیفون می دهد تعداد رشته سیم دقیق مانند صوتی شده است حتی کمتر !!!؟

در اصل قطعه ای در آیفون تصویری وجود دارد که در صوتی وجود نداشت . سوئیچر قطعه ای است که توسط اون می توانیم کیفیت تصویر را بالا ببریم ئو اینکه با تعداد دسیم کمتر ارتباط با واحدها را برقرار کنیم.

سویچرها امروزه در بعضی از ایفون ها در داخل خود مانیتور قرار دارند که یک مزیت است و در باقی آیفون ها می توان تک آن را خریداری و جدا گانه نصب کرد.

soicher 1

تابا الکترونیک : در مدل جدید آیفون تابا الکترونیک ما یک فیش 4 تایی در پنل (زرد ،نارنجی،قرمز،قهوه ای) و یک فیش پنج سیم در مانیتور به رنگهای (زرد ،نارنجی،قرمز،قهوه ای ، سفید) داریم.

در حالت سوئیچر خارجی که در پشت پنل وجود دارد ما سیم های قرمز به قرمز ، قهوه ای به قهوه ای ، قرمز به قرمز و تنها در مانیتور باید سفید زرد به زرد وصل شود.

در روش بالا که سوئیچر خارجی است ما برای هر واحد 4 رشته سیم لازم داریم یعنی6 واحد می شود 24 رشته .

حال روش نصب سویچر داخلی ما باید4 رنگ اصلی را در پنل بین تمام واحدها مشترک بگیریم .

یعنی رنگهای قرمز ، قهوه ای ، نارنجی ، زرد به تمام واحدها وصل می شود بهتر است سیم ها دوبل وصل شود.فقط یک سیم اکنون در مانیتورها بالا استفاده مانده است که رنگ سفید است. این سیم باید به شاستی ها پنل وصل شود.

حال با این سیم کشی تعداد رشته سیم را محاسبه می کنیم.

6 عدد شاستی زنگ + 4 عدد اصلی =10 و اگر دو بل کنیم سیم های اصلی را می شود 14 عدد.

حال نکته مهم در استفاده از سوئیچر داخلی توجه به تعداد مجاز می باشد یعنی اگر تعداد بالایی را سوئیچر داخلی متصل کنیم کیفیت تصویر و صدا افت خواهد کرد. راه حل چیست ؟

راه حل این مورد انتقال سویچر ها به یک با کس مرکزی است که به آن سوئیچر سر وسط می گویند. یعنی اینکه ما سویچر ها را در باکس قرار می دهیم و از ورودی تعداد رشته های سیم های اصلی و شاستی زنگها را تا آنجا انتقال می دهیم.از واحدها تا باکس تعداد رشته های سیم را را عبور می دهیم.

یعنی این باکس رابط پنل و مانیتورها است. سپس سوکت هایی که قرار بود در پنل بزنیم با فاصله ای کمتر نسبت به پنل و در فضایی بازتر نصب می کنیم.

از مهمترین مزایای این کار عیب یابی بسیار راحت و منظم و تمیز تر شدن کار است.

در شکل فیش پشت مانیتور های تابا که 5 رشته می باشد را مشاهده می کنید.در شکل 3 سوکت شاستی ها و سوئیچرها (خارجی) را مشاهده می کنید.

soicher

تصویر یک سوئیچر 8 تایی کوماس را مشاهده می کنید .تمامی آیفونها را می شود سر وسط نصب کرد.

سوئیچر هشت تایی آیفون تصویری

مرحله اول : همانطور که در عکس زیر مشاهده می کنید شاستی ها و 4 رنگ اصلی از سوئیچر ها جدا و به سر وسط (باکس مرکزی انتقال یافته اند.)

sare vast 2

مرحله دوم : عکس سربندی تابلو مرکزی یا سوئیچرها در وسط کار را مشاهده می کنید.

sare vasat

 همانطور که دیدید یک فضای کار عالی و راحت برای نصب ایجاد شد و اینکه عیب یابی بسیار راحت انجام می شود.

برای یک 15 واحدی مراجعه داشتم که یکی از آیفونها قطع بود آیفون را که باز کردم 70 رشته سیم مشاهده کردم.هر طور بود آیفون را درست کردم.فردای آن روز دوباره تماس گرفتند و گفتند که طبقه دیگری قطع شده بازهم کار تمام شد و نکته جالب تر باز هم فردای آن روز باز هم زنگ زدند !!!! آقا از آخر درست شد. حال شاید بگویید چرا هم دفعه اول همه رو تست نکردم چون 15 واحد بخواهند همه با هم در یک زمان خانه باشند یکم عجیبه .

معرفی قطعات آیفون تصویری که شاید برای تعمیر آیفون شما مورد استفاده قرار گیرد .

ghate

پاور تغدیه مانیتور های کوماکس تابا

پاور با کیفیت در عمر آیفون تاثیر بسیار مهمی دارد که یک غذای خوب به قطعات و بخشهای مختلف برساند.پاور ما دارای یک سال گارانتی می باشد.

ال سی دی مانیتور

چیزی که آیفون تصویری را در اصل گرانتر از صوتی کرده است در اصل همین مانیتور و دوربین پنل است زیرا هزینه آن بالا است و تقریبا نصف قیمت مانیتور است.

برد صوت مانیتور

bord

دوربین پنل سونی

یکی از با کیفیت ترین دوربین های مورد استفاده در آیفون ها

dorbin sony

خدمات ویژه برق با ما : یک سال گارانتی بی قید و شرط آیفون تعمیر شده

ما در برق با ما سعی میکنیم به تعهدات خود پایبند باشیم لذا آیفون های تعمیر شده به مدت یک سال اگر مشکلی برایشان رخ داد وظیفه ماست که آن را بر طرف کنیم.و تا مادامی که شما بخواهید خدمات آن را بر عهده خواهیم گرفت مهم جلب رضایت شمست..

در زمینه نصب نیز 6 ماه گارانتی نصب اگر اتقاقی در زمینه نصب رخ دهد مانند آب خوردگی – قطع شدن اتصالات و ...

در زمینه گارانتی دستگاه از مدت خرید به مدت 36 ماه با توجه به اطلاعات چاپ شده بر روی مانیتور و پنل البته آیفون تابا .مدل های دیگر بر اساس تعهد تولید کننده.

یک خاطره جالب :

 یک روز رفتم پیش مغازه دوستم که برای منزل خرید کنم که با داداش یکی از مشتریانم روبرو شدم تا منو دید زد زیر خنده گفتم چی شده – گفت محمد آقا باز شاهکار کاشتی گفتم چی شده همانطور که می خندید گفت میریم خونه داداش زنگ در خونه رو که میزنیم در باز میشه گفتم چی میگی برو امکان نداره.

کنجکاو شدم گفتم نکنه راست بگه رفتم جای خونه مشتریم که دوستمه زنگ خونه رو زدم دیدم در باز شد شاخ در آوردم !!! گفتم مگه میشه مگه داریم ؟ تا اینکه رفتم تو خونه دیدم به به چه شاهکاری از اینجایی که این دوست ما خیلی هنرمنده رفته نصاب کاغذ دیواری آورده خونش رو کاغذ کنه – اومده بودن آیفون رو باز کرده بودن و تمام سیم ها رو بهم تابیده بودن .

اینو گفتم یک روز زنگ زدید دید درب خودکار باز شده تعجب نکنید .یک مورد دیگه که چند روز پیش برخورد داشتم باز هم یک سره شدن در باز کن بود دلیل اون هم اتصالی کردن سیم های آیفون بود.

 دوربین مخفیه میفهمی مخفیییی !!!

 khande1

اندازه پول آیفون پول محکم کاری و بنا شده !!!

 khande2

جهت استفاده از آیفون در روز مراجعه شود.

khande3

یک شوک برقی هم به محافظ وصل بشه دیگه عمرا کسی نگاه چپ کنه !!!

khande4

همه چی آرومه ... اوج همکاری گروهی و مشارکت

khande5

خوش و خرم باشید.

دیدگاه‌ها  

#31 محمودخانی 1400-08-09 17:58
سلام باعرض ادب دکمه پاورزدم روشن خاموش شد دیگه روشن نشد
#30 عطایی 1400-04-15 07:33
سلام آیفون ما الکتروپیک هست.دیروز برقها قطع شده بود وقتی برق اومد
آیفون جرقه زد و بوی سوختگی بلند شد و آیفون دیگه کار نکرد
و فقط مال واحد ما این مشکل واسش پیش اومد خواستم بدونم
قابل تعمیر هست یا کلا دیگه سوخته ممنون از راهنماییتون
سلام بله به احتمال زیاد خرابی منبع تغذیه دلیل خر ابی مانیتور شما باشد.
#29 رضا شفیعی الوار 1400-03-15 22:15
باسلام ..آیفون واحد من تابا هست بر اثر رعد و برق چند تا از واحد ها آیفون هاشون صدمه دیدن ..مال منم آی سی تصویرش صدمه دید تعمیرکار برام عوض کرد الآن به محض وصل کردن سیم ۵ تایی فیوز خونه میپره ..با یه آیفون دیگه مال همسایه تست کردم فیوز نپرید ..بردمش تعمیرکار باز تو معازش تست کرد هم تصویر داشت و هیچ مشکلی نداشت ..فقط تو واحد خودم اینجوری میشه نا گففته نمونه تو ساختمون محاف از جان داریم..لطفا راهنمایی کنید
سلام فیوز منزل شما از نوع محافظ جان است و فیوز مغازه دار از نوع معمولی .
راه حل در تعویض منبع تغذیه سوئیچینگ در داخل مانیتور است.
#28 تعمیرپارسیان 1400-02-05 10:46
تعمیر آیفون تصویری
#27 سید احمد موسوی 1400-01-30 09:14
سلام یه مشکلی در گوشی ایف ن پیدا شده که برای تعمیرش باید گوشی رو باز کنم یک پیچ وسطش بیشتر نداره ولی باز نمیشه لطفا کمکم کنید ایفون:تابا
سلام اگر منظورتان دهنی گوشی است باید با یک پیچ گوشتی ریز از قسمت بلندگو ضامن نگهدارنده را آزاد کنید.
#26 اکبر جناب 1399-12-26 21:24
باسلام خدمت شما یک ایفون الکتروپیک با مانیتور 1286 بعد از کذاشتن گوشی تصویر قطع نمیشود همچنین چراغ های پنل روشن است مشکل از مانیتور است تست کردم حالا نمیدونم کدوم قطعه خراب است
مننونم اگه راهنمایی کنید هم نصاب هستم وهم تعمیرات لوازم صوتی وتصویری
#25 اميد 1399-11-14 14:32
سلام يه آيفون صوتي دارم صدا هردوطرف قطع گوشي سالم ولي صفحه مشكل داره كدام قسمت الكترونيكي ميشه خراب باشه
سلام
موارد زیادی می تواند باشد اول از همه مطمئن شوید تغذیه و سیم ها درست باشد.
#24 هاشم 1399-11-06 13:07
به نقل از امید:
سلام دکمه زنگ دم در و فشار میدیم زنگ کم صای باید بزنه که نمیزنه علت چیهاز پنله یا گوشیه

سلام
برای منم همین مشکل بوجود اومده که با بررسی که انجام دادم ایراد از دکمه زنگ بود (اسم قطعه رو نمیدونم چون تخصصم این نیست) و باید اون قطعه رو تعویض کنم، شما هم یه چک بکنید میتونه از این مورد باشه.
#23 امید 1399-11-02 16:03
سلام دکمه زنگ دم در و فشار میدیم زنگ کم صای باید بزنه که نمیزنه علت چیهاز پنله یا گوشیه
#22 کریم 1399-09-24 10:37
دلیل آتش گرفتن منبع تغذیه آیفون تکنو تل
با سلام عدم قرار دادن فیوز در ترانس تغذیه و اتصال کوتاه در سیم های خروجی منبع

You have no rights to post comments

تماس با ما

روز کاری: 9 الی 4

پنجشنبه 9 الی 13

05133686989

ایران ، خراسان رضوی مشهد

برق با ما اکنون به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در شهر مشهد خدمات زیر را ارایه می دهد. ....

نصب و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری با گارانتی کتبی

اجرای پروژه های برق و عیب یابی برق

نور پردازی مکانهای مختلف

تامین لوازم برق قیمت با ضمانت بازگشت

درباره برق با ما

تیمی متشکل از مهندسین برق که با همکاری استاد کارها و تکنیسین های برق بیش از یک دهه افتخار انجام پروژه های مختلف برقی را بر عهده داشته ایم و امیدواریم رضایت مشتریان را کسب کرده باشیم.

تماس با ما

آدرس شرکت:خراسان رضوی ، خیام شمالی ۵۳ ، خیابان هدایت ۴۹،پلاک ۱/۲
آدرس ایمیل: mohammadjavadi528@gmail..com
شماره تماس: 05133686989

ارتباط مستقیم با مهندس جوادی : 09158801940

ارتباط مستقیم با مهندس جعفری : 09370092523

کانال تلگرام : @barghma

اینستاگرام:

@barghbama

ساعات کاری :

شنبه - ۴ شنبه: ۸ صبح - ۵٫۳۰ بعدظهر
۵شنبه: ۸ صبح - ۲٫۳۰ بعد ظهر
جمعه - بخش پشتیبانی تعطیل می باشد .