با توجه به نیاز همشهریان محترم شهر مشهد نسبت به تعمیر تخصصی انواع آیفون تصویری و خدمات پس از فروش آیفون تصویری نصب انواع در باز کن در مشهد کلینیک تعمیرات برق با ما راه اندازی شده است.

 

تعمیرات آیفون تصویری مشهد

امروزه با طبقاتی شدن اکثر ساختمانها و نیاز به امنیت ساختمانها اهمیت آیفون تصویری بیش از پیش شده است.

اگر سیستم آیفون تصویری به گونه ای اصولی نصب شود می تواند تا چندین سال نیاز تمامی ساکنین ساختمان را بر آورده کند هر چند شاید گاهی نیاز به سرویس آیفون تصویری لازم باشد.

به طور کلی در بحث نصب و سرویس آیفون تصویری توجه به جزئیات بسیار مهم است.به عنوان مثال شاید سیستم آیفون تصویری راه اندازی شود هر چند بدون اشکال اما با یک باران کل استفاده کنندگان از در باز کن تصویری دچار مشکل شوند.و یا با گذشت زمان قطع شدن اتصالات سیم ها باعث خرابی آیفون تصویری ،عدم وجود صدا ، عدم وجود تصویر و یا باز نشدن درب شود.

خدمات پس از فروش انواع آیفون تصویری 

تابا الکترونیک مدل های1040،1090،1910،3070،1035،2043،1024،

دلیل خرابی آیفون تصویری کجاست.

مورد اول-قطع شدن سیم کشی و قطع بودن مدارات آیفون

این مورد یکی از مواردی است که به نصب توسط یک متخصص بر می گردد که آیا نصب صحیح انجام شده است یا خیر.از جمله موارد غیر اصولی در نصب می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

1-نصب کردن آیفون و ترانس آیفون در مکان غیر اصولی

این مورد همانطور که از عنوان معلوم است در مورد قرار گرفتن آیفون در زیر باران و رطوبت است .موارد بسیاری بدلیل رعایت نکردن این نکته دچار خسارت شده است.در بعضی موارد مشاهده می شود آیفون در زیر باران بر روی پایه سنگی نصب شده است .

 

panel

 

2-استفاده از سیم نامناسب

امروزه سیم های بی کیفیت و غیر اصلی در بازار بسیار می باشد و حتی در مواردی بعد از مدتی استفاده سیم ها از داخل قطع می شوند.مورد دیگر وصله زدن سیم ها در زیر کار است که بعد از مدت زمانی از محل اتصال قطع می شوند و دیگر آیفون عملکرد صحیح را ندارد.مثال جابجا کردن آیفون پس از تغییر دکوراسیون و سر بندی سیم ها به صورت اشتباه که پس از گذشت زمانی قطع شده است.

3-تغیرات در شکل اولیه بنای ساختمان

گاهی با تغیرات در یک نقطه از بنای ساختمان سیم های آیفون ناگریز باید حذف شوند که این مورد می تواند باعث ایجاد اختلالاتی شود.سیم آیفون باید به صورت یک تکه و با عایق مناسب اجرا شود لذا در مواردی آسیب دیدن سیم به دلیل اجرای ناصحیح باعث قطع شدن کل سیستم آیفون تصویری می شود.

4-استفاده نکردن از لحیم و عایق حرارتی

این مورد باعث پایین آمدن کیفیت تصویر و صدا در دراز مدت می شود .اتصالات سیم ها بهم ضعیف می شود و یا در مواردی باعث قطع صدا و تصویر می شود.استفاده از چسب برق برای اتصال سیم های آیفون به یکدیگر باعث این می شود بعد از گذشت زمانی چسب ایجاد گچ و سولفاته کند و این مورد قطعی آیفون را در بر خواهد داشت.

تعمیر کار مجاز آیفون تصویری مشهد

تمامی نصب های گروه برق با ما توسط لحیم و ترموفیت انجام می شود.

5-قطع شدن تغذیه مانیتور ها و پنل آیفون تصویری

اگر تغذیه پنل تصویری قطع شود در باز کن عمل نمی کند و در بعضی آیفون ها صدا و تصویر هم از کار می افتد.

تغذیه مانیتور هم از داخل خود واحد گرفته می شود که اگر قطع شود باعث قطع شدن صدا و تصویر می شود.راه مطمئن شدن از سالم بودن تغذیه در ترانس های دارای چراغ کوچک رنگی led  روشن بودن آن است.

راه اطمینان از سالم بودن آیفون :

شاید برای شما سوال پیش بیاد از کجا مطمئن شویم که خرابی آیفون تصویری از سیم کشی است یا از آیفون ها جواب بسیار ساده است برای تست مانیتور می توانید مانیتور خود را با یکی از مانیتور های سالم ساختمان تست کنید مانیتور سالم را به داخل واحد خودتان بیاورید و با مانیتور خراب جایگزین کنید به راحتی می توانید از سالم یا خراب بودن در باز کن اطمینان حاصل کنید.در صورتی که منزل شما یک واحده است گوشی یکی از آشنایان را تهیه کنید.

برای طمینان از خراب بودن پنل با واحدهای ساختمان صحبت کنید و ببنید ایراد کلی است یا فقط مختص واحد شما.

مورد دوم -خراب شدن آیفون تصویر نیاز به سرویس و تعمیر

شاید خراب شدن آیفون تصویری را کمی عجیب بدانید ولی سرویس آیفون تصویری امری عادی است باید پرسید چرا ؟

مانیتور آیفون تصویری برای زنگ خوردن دائم باید در حالت روشن و فعال باشد یعنی اینکه حتی از تلویزیون هم در منزل بشیتر فعال می باشد.

قطعات آیفون تصویری همه از مدارات الکترونیکی می باشند که گذشت زمان باعث می شود بعضی از این قطعات نیاز به تعویض و یا تعمیر داشته باشند.برای تعمیر حتما باید قطعات در دستگاه های تستر قرار بگیرند و بخش های مختلف از جهت کارکرد تست شوند.

نصب در باز کن تصویری

به طور کلی خرابی آیفون تصویری شامل موارد بسیار زیادی می باشد که به چند مورد کلی اشاره می کنم.

1-رعد و برق خوردن پنل

این مورد باعث آسیب رساندن به پنل و مانیتور ها می شود و می تواند حتی باعث سوختن مانیتور ها شود.نداشتن تصویر ، برفکی شدن تصویر ،زنگ نخوردن آیفون ، باز نکردن درب و ... موارد بیشمار دیگری در زمان رعد وبرق رخ می دهد.

2-قطع شدن صدای پنل

قطع شدن صدای پنل می تواند دلایل مختلف داشته باشد از جمله خرابی برد صوت بدلیل بارندگی ، اتصال کوتاه در پنل ،خراب شدن دوربین و اتصال کوتاه ،خراب شدن سویچر های پنل برای بررسی ایراد خرابی باید تمامی قسمت های پنل یک بخ یک بررسی شوند پیشنهاد می شود از دستکاری پنل در صورت نا آشنا بودن با تعمیرات بپرهیزید زیرا امکان آسیب بیشتر وجود دارد.

برای رفع عیب در محل می تواند با شماره تماس ثابت برق با ما 05133686989 ارتباط برقرار کنید یا برای تعمیر در کلینیک تعمیرات به دفتر مراجعه کنید.

 3-باز نشدن درب توسط آیفون

باز نشدن درب می تواند هم از سیم کشی و شیوه نصب باشد و هم از ایراد در پنل و مانیتور که قسمت های مختلفی نیاز است چک شود .

4-روشن نشدن آیفون تصویری

روشن نشدن آیفون می تواند از سیم برق ورودی ، تغذیه آیفون ، رعد و برق خوردن به آیفون ، اتصال کوتاه در مدارات آیفون و ... باشد.

5-قطع شدن صدای مانیتور ها

قطع شدن صدای مانیتور آیفون تصویری یک مورد پر تکرار در تعمیرات است و می تواند از خراب شدن میکرون و بلند گو ،سیم دهنی ، برد صوت مانیتور و نیز قطع شدن اتصالات داخلی باشد.

6-نداشتن تصویر

شاید در نگاه اول نداشتن تصویر به دلیل خراب شدن ال ای دی مانیتور به نظر برسد اما دلایل بسیاری می تواند باعث نداشتن تصویر شود از جمله برد ال سی دی ،نوسان تغدیه ،خراب شدن قطعات داخلی و ...

 به طور کلی خرابی آیفون تصویری می تواند یکی از موارد زیر باشد.

قطع شدن تصویر و در باز کن مانیتور تصویری

یکسره شدن زنگ آیفون تصویری

نداشتن صدا از پنل به مانیتور

نداشتن صدا از مانیتور به پنل

نداشتن صدای زنگ آیفون یا ضعیف بودن صدای زنگ

نویز شدید صدا در پنل یا مانیتور آیبفون تصویری

چشمک زدن چراغ آیفون

برفکی شدن تصویر

خاموش شدن ناگهانی مانیتور

عمل نکردن کلید در باز کن

یکسره شدن در باز کن

یکسره شدن تصویر

خاموش شدن مانیتور و پنل

پارازیت صدا و تصویر

آی

 

 

 تعمیر آیفون تصویری کوماکس

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

روز کاری: 9 الی 4

پنجشنبه 9 الی 13

05133686989

ایران ، خراسان رضوی مشهد

برق با ما اکنون به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی در شهر مشهد خدمات زیر را ارایه می دهد. ....

نصب و سرویس انواع آیفون صوتی و تصویری با گارانتی کتبی

اجرای پروژه های برق و عیب یابی برق

نور پردازی مکانهای مختلف

تامین لوازم برق قیمت با ضمانت بازگشت

درباره برق با ما

تیمی متشکل از مهندسین برق که با همکاری استاد کارها و تکنیسین های برق بیش از یک دهه افتخار انجام پروژه های مختلف برقی را بر عهده داشته ایم و امیدواریم رضایت مشتریان را کسب کرده باشیم.

تماس با ما

آدرس شرکت:خراسان رضوی ، خیام شمالی ۵۳ ، خیابان هدایت ۴۹،پلاک ۱/۲
آدرس ایمیل: mohammadjavadi528@gmail..com
شماره تماس: 05133686989

ارتباط مستقیم با مهندس جوادی : 09158801940

ارتباط مستقیم با مهندس جعفری : 09370092523

کانال تلگرام : @barghma

ساعات کاری :

شنبه - ۴ شنبه: ۸ صبح - ۵٫۳۰ بعدظهر
۵شنبه: ۸ صبح - ۲٫۳۰ بعد ظهر
جمعه - بخش پشتیبانی تعطیل می باشد .